Co będzie potrzebne na pierwszy trening

Sport to zdrowie i moda, więc każdy dziś coś trenuje, planuje trenować, albo przynajmniej sprawia takie wrażenie. Jeśli dopiero zamierzasz dołączyć do tego grona, to wiesz, że najtrudniejszy pierwszy krok. Zacznijmy więc od tego, żeby dobrze wyglądać.

To pierwszy etap na drodze do sukcesu, ale nie ukrywajmy, dla wielu będzie również ostatnim. Dlatego, jeśli nie masz w szafie nic, co by się nadawało na okres próbny, na początek proponujemy kupić niedrogie ubrania sportowe, które w razie czego będą nadawały się do codziennego noszenia.

W co się ubrać na trening

Dres młodzieżowy dziewczęcy, taki zwyczajny, z niezbyt grubego materiału pozwoli na komfortowy trening na powietrzu, nada się jako przebranie po skończonych zajęciach, a jeśli zapał do sportu przejdzie, spokojnie posłuży jako strój domowy, czy biwakowy.

Buty sportowe będą potrzebne na pewno, ale też zacznijmy od tych uniwersalnych, które nie zabiją naszego portfela. Nawet takie z sieciówki na początek wystarczą. Jak złapiemy bakcyla, kupimy sobie bardziej profesjonalne, a te pierwsze będziemy nosić na co dzień.

Koszulka i bielizna będą najbliżej ciała, więc w tym przypadku wybierajmy te dedykowane do uprawiania sportu. Takie, żeby odprowadzały pot z powierzchni skóry, szybko schły i łatwo się prały. Nie ma nic gorszego jak przeziębić się po pierwszym treningu lub poocierać newralgiczne okolice. Na początek nie trzeba nic więcej. Jeśli okaże się, że przygoda ze sportem nie będzie na chwilę, przyjdzie czas na bardziej wypasione ubrania.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *