Wygodna wiosenna stylówka

Kiedy za oknem pogoda pod psem, czas wolimy raczej spędzać w domu. W wygodnych ubraniach, pod puszystym kocem z ciepłym kakao i serialem. Kiedy jednak pogoda robi się coraz lepsza, za oknem jakby bardziej zielono, narasta w nas potrzeba spędzenia wolnego czasu na świeżym powietrzu. Częściej wychodzimy na spacer, spotykamy się ze znajomymi, ale choć nie chowamy się już pod warstwami ubrań, nadal chcemy czuć się komfortowo. Kiedy przyroda budzi się do życia i stroi w nowe kolory, my też czujemy potrzebę odświeżenia garderoby.

Gdzie kupić wygodne ubrania?

Pierwsze co przychodzi na myśl to sieciówka albo dyskont. Niedrogo, jakość adekwatna do ceny, duży wybór. Dobry pomysł, jeśli nie planujemy zakupu na lata. Ubranka dla dzieci, dres młodzieżowy dziewczęcy i chłopięcy, będą dość mocno, ale krótko użytkowane, zatem nie ma co przepłacać. Minus taki, że w takich samych ubraniach będzie chodzić dużo ludzi. Po drugiej stronie stoją sklepy oferujące ubrania markowe, zwykle dużo droższe, zwykle też lepszej jakości i w krótkich seriach. W połowie drogi znajdziemy takie sklepy, w których zapłacimy więcej, ale głównie za jakość – nie za firmowe znaczki.

Ubrania domowe – cena czy jakość?

Większość z nas również w domu lubi nosić wygodne ubrania. Dresy, bluza, albo przytulny sweter, to niezbędne minimum, ale uwaga. To, że nosimy je w domu, nie oznacza, że muszą to być te zużyte, które już się nie nadają “do ludzi”. Dbajmy o siebie i swoje samopoczucie również wówczas, gdy nikt nie patrzy. Możemy przecież nosić ładne, estetyczne ubrania także w swoich czterech ścianach. Nie jest to tajemnicą, że jak się ubierzemy byle jak, to i czujemy się często byle jak. Bierzmy więc przykład z nastolatków.

Dres młodzieżowy dziewczęcy może być równie “wyjściowy”, jak jeansy i sweter. Spodnie wcale nie muszą być wypchanymi bezkształtnymi workami, a bluza tylko szara, nudna i powyciągana. Ubrania sportowe dla chłopaków także mogą być wygodne i estetyczne. Można się ubrać naprawdę elegancko, nie tracąc ani trochę wygody. Poszperaj w sklepach. Na pewno wypatrzysz jakieś perełki dla siebie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *